Plantacja choinek w Rezerwacie Bobra - choinki hurt, hurtowa sprzedaż choinek ! tel. 501517490
e-mail: sprzedaz@ochoinki.pl 
www.ochoinki.pl
Plantacja Choinek - strona główna Historia Plantacji Choinek w Rezerwacie Bobra w fotograficznym skrócie Plantacja Choinek - album fotografii plantacji Plantacja Chominek - informacje o współpracy Plantacja Choinek - formularz zapytania ofertowego Plantacja Choinek - strona zamówienia detalicznego - www.ochoinki.pl Plantacja Choinek - dane kontaktowe

Choinki z Rezerwatu Bobra - hurtowa sprzedaż choinek: świerk w doniczkach-pojemnikach i cięty!

KONKURS Z NAGRODAMI !!!

20 GRUDNIA 2013  

Tak trudno odnaleźć, w ostatnich czasach, magię świąt Bożego Narodzenia... zachęcam do tego, abyście podzielili się Państwo opinią na temat, co dla Was oznacza magia świąt. Autorzy trzech najciekawszych wypowiedzi, które zostaną opublikowane na naszym profilu na Facebooku lub zostaną przesłane na nasz adres e-mail: biuro@ochoinki.pl, do niedzieli 22 grudnia do godziny 11.00, zostaną nagrodzeni przez Plantację Choinek w Rezerwacie Bobra drzewkiem pełnym świątecznego aromatu. Nagrodę będzie można odebrać osobiście w niedzielę do godz. 15.00 w Chominie, w Rezerwacie Bobra. Kontakt tel. 501517490.

Zapraszamy do zabawy!


W POSZUKIWANIU ŚWIĄTECZNEGO KLIMATU

08 GRUDNIA 2013  

Na nic zdałyby się nasze zabiegi przy pielęgnacji choinek, gdyby zabrakło magii Świąt Bożego Narodzenia. Komercjalizacja zabija tę magię, ale są miejsca gdzie ona przetrwała, bo nie ważna sama sprzedaż, ale co sprzedajemy i to w jaki sposób jest ta sprzedaż realizowana. Dzięki takim miejscom promowane jest rękodzielnictwo, wyroby lokalnych twórców i wytwórców. Dla Państwa wybraliśmy się, jak co roku, zaczerpnąć tej magii w Neuzelle i poniżej prezentujemy efekt wyprawy...

zbieracze_ziol_m.jpg (26692 bytes)


PIERWSZE TRANSPORTY NASZYCH DRZEWEK WYRUSZAJĄ DO ODBIORCÓW HURTOWYCH

 29 LISTOPADA 2013  

Pierwsze transporty naszych choinek wyruszyły do odbiorców hurtowych, telefon nie milknie, a najśmieszniej jest, kiedy zapóźnieni łowcy okazji próbują się targować, sądząc że może przed samymi świętami okazyjnie zbiją cenę. Niestety - za każdym razem muszę ich rozczarowywać - w zasadzie zakończyliśmy już sprzedaż drzewek przeznaczonych dla dużego hurtu. W sprzedaży pozostaje tylko tradycyjnie pula drzewek zostawionych dla lokalnych odbiorców.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NA NASZEJ PLANTACJI 

05 SIERPNIA 2013  

Dobiegł końca tegoroczny program ochrony drzewek przed chorobami i szkodnikami. Miesiąc sierpień ogłaszamy miesiącem otwartych drzwi na plantacji - zapraszamy do odwiedzin w celu zapoznania się ze sposobem uprawy, dostępnym asortymentem i znakowania wybranych drzewek do wycinki .

AKTUALNE ZDJĘCIA Z PLANTACJI

ochoinki_pl_02m.jpg (36945 bytes)


PRZYGOTOWUJEMY NASZE DRZEWKA DO SPRZEDAŻY W SEZONIE 2013

15 CZERWCA 2013  

Zakończyliśmy drugie w tym roku, wiosenne formowanie drzewek. Aktualnie klasyfikujemy i wyznaczamy świerki do sprzedaży.  


WIEŚCI OD NASZYCH KLIENTÓW

SMS

24 GRUDNIA 2012

Choinek zabrakło już w piatek! Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!

Jarek z Olsztyna

E-MAIL

28 LISTOPAD 2012

We have now received the trees, they are very good spruces! Many thanks.

Heather, London - Walton On Thames
 


KONIEC PRZEDŚWIĄTECZNEGO ZGIEŁKU NA PLANTACJI

20 GRUDNIA 2012  

Wtorek - dziś już tylko wydajemy ostatnie partie wcześniej zamówionych choinek.

ochoinki_pl_04m.jpg (24273 bytes)


RODZINNE WYBIERANIE DRZEWKA

13 GRUDNIA 2012  

Poniedziałek - 16 grudnia to ostatni dzień w którym zapraszamy na rodzinne wybieranie drzewka - jeszcze tylko przez trzy dni możecie Państwo  zwiedzać naszą plantację i przy okazji osobiście wybrać drzewko świąteczne. Zapraszamy 

Wspaniała zabawa związana z wyborem drzewka połączona z grillem na trzaskającym mrozem świeżym powietrzu!


ZIMA ZAWITAŁA NA DŁUŻEJ 

06 GRUDNIA 2012  

Niesprzyjające warunki nie przeszkadzają nam w wycince zamówionych wcześniej drzewek. Zbliżamy się niestety do wyczerpania kwoty drzewek przeznaczonych w tym roku do wycięcia - grudzień 2012 - zdjęcia

ochoinki_pl_11m.jpg (28055 bytes)


OD DZIŚ URUCHAMIAMY SPRZEDAŻ DETALICZNĄ I MAŁY HURT!

03 GRUDNIA 2012  

Spełniając Państwa oczekiwania uruchamiamy sprzedaż detaliczną na plantacji. Można nas odwiedzać i połączyć zakup choinki ze zwiedzeniem plantacji i grilowaniem. Ta forma popularyzacji naszego gospodarstwa będzie funkcjonowała do dnia 16 grudnia 2011r.  Strona zamówienia detalicznego .


PIERWSZY GRUDNIOWY ŚNIEG - ZDJĘCIA 

01 GRUDNIA 2012  

Podobno pierwszy śnieg nie leży długo - na to liczymy, bo do sprzedania mamy jeszcze sporo pięknych drzewek, dziś obsypanych białym puchem.

ochoinki_pl_07_m.jpg (32184 bytes)


PIERWSZE TRANSPORTY NASZYCH CHOINEK WYRUSZAJĄ DO KLIENTÓW 

28 LISTOPADA 2012  

Choinki wycinamy, pakujemy w siatkę polietylenową, zwozimy na plac magazynowy
i tu ładujemy na transport zamówiony przez naszych klientów. Pierwszy transport dotarł już do Anglii (Londyn), kolejne są właśnie ładowane i odprawiane. Posiadamy jeszcze, w sprzedaży na ten rok, kilkaset drzewek w rozmiarze od 100-150 do doniczkowania oraz 150-200 cm do wycięcia.

ochoinki_pl_03m.jpg (24286 bytes)


ROZPOCZYNAMY WYCINKĘ DRZEWEK DLA ODBIORCÓW ZAGRANICZNYCH 

24 LISTOPADA 2012  

Rozpoczynamy wycinkę drzewek dla hurtowych odbiorców zagranicznych! Istnieje jeszcze możliwość zakupu drzewek z dostawą do 100 km (pojemność transportu 150 szt). Koszt transportu to 2,50 zł za 1km w obie strony.  

ochoinki_pl_01m.jpg (46607 bytes)


CHOINKI W POJEMNIKACH - PRZEDŁUŻAMY CZAS PRZYJMOWANIA  ZAMÓWIEŃ !

20 listopada 2012   Dzięki sprzyjającym  warunkom atmosferycznym przedłużamy czas składania zamówień na drzewka w pojemnikach, świerk w gatunku standard, wys. 80-120 cm


ZASŁYSZANE NA PLANTACJI !

01 GRUDNIA 2011  

Klient który zdecydował się na próbę dokupić u nas kilkadziesiąt choinek do tych które kupił gdzieś wcześniej, przez telefon do swojej żony w Anglii, dokąd zabierał choinki:

- Kochanie,  obejrzałem tutejsze choinki i widzę, że te kupione wcześniej możemy spokojnie wyrzucić...


..Plantacja choinek w Rezerwacie Bobra - ochoinki.pl

 
Zamówienia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą do składania zapytań za pomocą poniższego formularza. Po jego otrzymaniu nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia naszej propozycji cenowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej plantacji w celu osobistego stwierdzenia standardu choinek. Po potwierdzeniu zamówienia wymagamy zaliczki na zamówione drzewka, w wysokości 30% wartości zamówienia - zaliczka jest rozliczana przy odbiorze ostatniej partii choinek

Formularz zamówienia:

 
Imię i nazwisko
Firma
E-mail (wymagany)*
Potwierdź e-mail*
Telefon
Dotyczy następującego asortymentu
Preferowana wysokość
Ilość
Planowany termin odbioru:
Treść zapytania

 

Plantacja świerka - Rezerwat Bobra
ochoinki_pl_02.jpg (80111 bytes)
ochoinki_pl_01.jpg (98231 bytes)
ochoinki_pl_03.jpg (61133 bytes)
ochoinki_pl_04.jpg (66398 bytes)

 

Ostatnia modyfikacja: 2011-11-21  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 2011