Plantacja Choinek
w
Rezerwacie Bobra

MAPA SERWISU

spis wszystkich stron z opisem zawartości. Mam nadzieję, że w przypadku problemu ze znalezieniem właściwej treści będzie dla naszych użytkowników dużym ułatwieniem!
...

Mapa serwisu

Informacje dotyczące plantacji

 • Strona główna serwisu. Zawiera odnośniki do istotnych treści w serwisie: prezentacji naszej plantacji, oferty, oraz zamówień w poszczególnych asortymentach. Masz tu możliwośc szybkiego kontaktu, poprzez automatyczny formularz, możliwośc zadania pytania i udziału w dyskusji.

 • Terminarz działań opisujący kalendarz regulujący nasze kontakty z klientami, a zalezny od cyklu prac na plantacji i wegetacji choinek. Masz tu też możliwość szybkiego kontaktu poprzez automatyczny formularz, zadania pytania i udziału w dyskusji.

 • Historia plantacji Fotograficzna prezentacja historii naszej plantacji.

 • Dbamy o środowisko a strona prezentuje sposób w jaki to robimy i efekty naszych działań. Masz tu możliwośc zadania pytania i udziału w dyskusji.

 • Wiosna na plantacji to jedna z ciekawszych pór roku na plantacji, kiedy budzi się ona do życia - zaskakuje nas ciągle: w tym roku przybyli nowi lokatorzy na plantacji - para szczygłów! Strona zawiera migawkę fotograficzną z plantacji w okresie wiosennym. Masz tu też możliwość zadania pytania i udziału w dyskusji.

 • Choinki zimą to widok jakiego się nie zapomina. Fotograficzna prezentacja plantacji w zimowej szacie. Masz tu możliwośc zadania pytania i udziału w dyskusji..

 • Bajeczne Święta jeszvcze się zdarzają: tu relacja z jarmarku świątecznego w Neuzelle - gdzie to jest zapytacie - sami zobaczcie :-) Masz tu też możliwośc zadania pytania i udziału w dyskusji.

 • Świąteczny Konkurs który organizujemy już po raz drugi. Zasady, przebieg i zwycięzcy z 2017 roku. Chętnie poznamy Wasze propozycje jak go organizować, aby zabawa przynosiła jeszcze większą radośc i satysfakcję uczestnikom. Możesz zadać pytanie bąź przesłać swoją sugestię i przedyskutować ją z innymi użytkownikami serwisu.

Nasze serwisy o innej tematyce

 • Tym zajmujemy się na codzień Uregulowania prawne, zasady realizacji, wykonanie krok po kroku, oferta realizacji strzech, materiałów i narzędzi strzecharskich a także oferta pracy, stażu, szkolenia strzecharskiego w naszej firmie. Możesz wysłać stąd zapytanie, wziąc udział w dyskusji.

 • Serwis dla pasjonatów budownictwa ekologicznego - drewnianego. Wszystko co wiąże się z budownictwem drewnianym: realizacje, przykłady, ogród, życie w domu drewnianym. Tu możesz zamieścić swoje zdjęcia, zadać pytanie/wziąć udział w dyskusji.

Oferta plantacji

 • Aktualny cennik! Prezentujemy cennik zawierający aktualne promocje - takich cen nie znajdziecie na całym świecie! Możesz tu od razu złożyć wstępne zamówienie, bądź podyskutować na temat naszej polityki cenowej :-)
 • Zakres usług! Tu znajdziesz szczegółowy opis zakresu usług jakie świadczymy w zakresie prowadzenia plantacji. Możesz ponadto przesłać stąd zapytanie ofertowe oraz zadać pytanie i wziąc udział w dyskusji.

 • Sprzedaż choinek Tu znajdziesz informację o aktualnej ofercie sprzedaży. Możesz przesłać stąd zapytanie w kwestii zakupu oraz zadać pytanie.

 • Sprzedaż stroiszu Oferta sprzedaży stroiszu, masz możliwośc przesłania zapytania ofertowego poprzez automatyczny formularz oraz zadania pytania i udziału w dyskusji.

 • Organizacja stoiska Wykorzystując swoje możliwości ułatwiamy naszym klientom prowadzenie sprzedaży choinek w sezonie. Możesz przesłać stąd zamówienie na akcesoria niezbędne na wyposażeniu stoiska, zadać pytania i wziąc udział w dyskusji.

 • Giełda powierzchni Tu publikujemy ogłoszenia firm i osób posiadających wolne powierzchnie które można wykorzystać w sezonie przedświątecznym do sprzedaży choinek! Możesz zadać tu pytanie i wziąc udział w dyskusji.

Zamówienia

 • Sprzedaż kwater - zasady obowiązujące przy hurtowym zakupie choinek w kwaterach (minimum 3000szt jednorazowo). Możesz tu też złożyć szybkie zamówienie, zadać pytanie i wziąc udział w dyskusji!

 • Sprzedaż hurtowa - zasady obowiązujące przy hurtowym zakupie choinek z naszej plantacji. Możesz tu też złożyć szybkie zamówienie, zadać pytanie i wziąc udział w dyskusji!

 • Sprzedaż mały hurt - zasady obowiązujące przy sprzedaży choinek z naszej plantacji dla małego hurtu. Możesz tu też złożyć szybkie zamówienie, zadać pytanie i wziąc udział w dyskusji!

 • Sprzedaż społeczna - zasady sprzedaży choinek dla organizacji zajmujących się pomocą społeczną, charytatywnych i edukacyjnych! Możesz tu też złożyć szybkie zamówienie, zadać pytanie i wziąc udział w dyskusji!

 • Sprzedaż detaliczna - w okresie przedświątecznym sprzedajemy choinki dla klientów detalicznych, ale i dla nich mamy atrakcyjne rabaty i konkursy z nagrodami - tu znajdziesz opis aktualnej oferty detalicznej. Możesz tu też wysłać zapytanie ofertowe, zadać pytanie, wziąć udział w dyskusji.

Informacje o plantacji

· 2006 to rok założenia plantacji.
· 2013 rok – pierwszy kontrakt zagraniczny: Wielka Brytania - Londyn.
· 2017 rok - Osiągnęliśmy możliwość pełnego zaspokojenia potrzeb naszych dotychczasowych klientów!
· W roku 2018 obchodzimy 12 lat istnienia plantacji!

Komunikujemy się w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Kontakt
Historia i dzień dzisiejszy
Album "Historia Plantacji"

Nasza plantacja położona jest w województwie zachodniopomorskim - w pasie wybrzeża Bałtyku, gdzie panuje mikroklimat wyjątkowo sprzyjający wzrostowi drzewek choinkowych. Nas do tego miejsca przekonały niemal naturalne warunki przyrodnicze, z dala od terenów zurbanizowanych, grunty przylegające do rzeki, graniczące z lasem, a jednoczesnie z drogą asfaltową, umożliwiającą dojazd cięzkim transportem […]