Plantacja choinek w Rezerwacie Bobra - choinki hurt, hurtowa sprzedaż choinek ! tel. 501517490
e-mail: sprzedaz@ochoinki.pl 
www.ochoinki.pl
gielda_pow_1.jpg (7010 bytes) Plantacja Choinek - strona główna Historia Plantacji Choinek w Rezerwacie Bobra w fotograficznym skrócie Plantacja Choinek - album fotografii plantacji Plantacja Chominek - informacje o współpracy Plantacja Choinek - formularz zapytania ofertowego Plantacja Choinek - strona zamówienia detalicznego - www.ochoinki.pl Plantacja Choinek - dane kontaktowe

Choinki z Rezerwatu Bobra - hurtowa sprzedaż choinek: świerk w doniczkach-pojemnikach i cięty!

Ochoinki - aktualności !

NAJBARDZIEJ AKTUALNE ZDJĘCIA Z NASZEJ PLANTACJI - ZAPRASZAMY 

24 LIPIEC 2017  

Pogoda w tym roku wyjątkowo sprzyja wzrostowi drzewek choinkowych. Tu możecie Państwo sprawdzić jak nadmorskie położenie plantacji wpłynęło na nasze drzewka: Rezerwat Bobra lipiec 2017

mini_2017.jpg (31512 bytes)


SPRZEDAŻ ŚWIĄTECZNYCH DRZEWEK NA PLANTACJI - ZAPRASZAMY 

17 GRUDZIEŃ 2016  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rodzinne dni otwartych drzwi Plantacji w Rezerwacie Bobra - to świetny sposób na aktywne spędzenie najbliższego weekendu, doskonałą zabawę, zaczerpnięcie świeżego powietrza i zainicjowanie świątecznego nastroju w rodzinnym gronie.

Już za siedem dni zgromadzimy się wokół wigilijnego stołu, na który będzie padał blask ozdobionej choinki. Choinki z plantacji w Rezerwacie Bobra w Chominie, gdzie miło spędzicie czas wybierając tę jedną, najpiękniejszą - świeżą, zdrową, soczyście zieloną choinkę do Waszego domu. Wybraną przez Państwa choinkę wycinamy i pakujemy w siatkę.

Sprzedaż choinek w sobotę i niedzielę 17/18 grudnia, w godzinach od 11.00 do 15.00, zaś do późnych godzin wieczornych udostępniamy miejsce na grilla czy ognisko!


WOLNE POWIERZCHNIE HANDLOWE DO WYNAJĘCIA NA STOISKA CHOINKOWE 

16 LISTOPADA 2015  

Reagując na dużą ilość zapytań, kierowanych pod adresem naszej plantacji, a dotyczących ofert wynajęcia powierzchni przeznaczonych na handel świątecznymi drzewkami postanowiliśmy umożliwić nawiązanie kontaktu zarówno poszukującym najemców jak i zainteresowanym powierzchnami w atrakcyjnych lokalizacjach: Giełda wolnych powierzchni

ochoinki_2015_9.jpg (394388 bytes)


KONKURS Z NAGRODAMI ROZSTRZYGNIĘTY !!!

22 GRUDNIA 2014  

Milo mi poinformować, że Laureatką konkursu została "Basia Barbara" z Pobierowa, gdzie dziś pojedzie nasza choinka! Poniżej nagrodzony wpis:

Boże Narodzenie to jest dla mnie pasmo cudnych wspomnień...

W dziecinstwie był to zapach piernika, kapusty z grzybami, pomaranczy...

W zyciu dorosłym nabierało mocniejszego znaczenia. To czas podsumowania swojego zycia przez miniony rok, czy zrobilam coś dobrego dla innych dla siebie.

Życzenia, wypowiadane z wielkim przekonaniem w TEN CZAS mają wielką moc... Życzę więc sobie i wszystkim wokół aby w ten czas i nie tylko rozejrzeli sie wokół. Może magia świąt sprawi, że spełnią się nasze marzenia? Te wielkie i te całkiem malutkie.... Wesolych, cudownych Świąt, pachnących piernikiem, choinką i ..ciepłem rodzinnyn ...bo to jest wlasnie ta magia świąt !

Z nieukrywaną przyjemnością dołączamy się do tych życzeń.


BĄDŹCIE Z NAMI

19 GRUDNIA 2014  

Jak co roku zachęcam do tego, abyście podzielili się Państwo opinią na temat, co dla Was oznacza Magia Świąt. Autorzy najciekawszej wypowiedzi, która zostanie opublikowana na naszym profilu Facebook do niedzieli 21 grudnia do godziny 14.00, zostaną nagrodzeni przez Plantację Choinek w Rezerwacie Bobra drzewkiem pełnym świątecznego aromatu. Wyboru laureatów dokonają głosujący na najciekawszą wypowiedź oddając na nią swojego "lajka" Wygrywają wpisy z największą ilością "lajków". Nagrodę będzie można odebrać osobiście w niedzielę do godz. 15.00, bądź w poniedziałek do godz. 11.00, w Chominie, w Rezerwacie Bobra. Kontakt tel. 501517490.

Dla osób które zamiast pisania wolą wykazać się wiedzą mamy również nagrodę w postaci choinki! Otrzyma ją ten kto pierwszy odgadnie jakiego ptaka drapieżnego przedstawia zdjęcie pod podanym linkiem (
zdjęcie władcy polskich przestworzy ). Odpowiedź należy opublikować pod zdjęciem!

Zapraszamy do zabawy!


W POSZUKIWANIU ŚWIĄTECZNEGO KLIMATU

08 GRUDNIA 2013  

Na nic zdałyby się nasze zabiegi przy pielęgnacji choinek, gdyby zabrakło magii Świąt Bożego Narodzenia. Komercjalizacja zabija tę magię, ale są miejsca gdzie ona przetrwała, bo nie ważna sama sprzedaż, ale co sprzedajemy i to w jaki sposób jest ta sprzedaż realizowana. Dzięki takim miejscom promowane jest rękodzielnictwo, wyroby lokalnych twórców i wytwórców. Dla Państwa wybraliśmy się, jak co roku, zaczerpnąć tej magii w Neuzelle i poniżej prezentujemy efekt wyprawy...

zbieracze_ziol_m.jpg (26692 bytes)


PIERWSZE W TYM ROKU TRANSPORTY NASZYCH DRZEWEK WYRUSZAJĄ DO ODBIORCÓW HURTOWYCH

 29 LISTOPADA 2013  

Pierwsze transporty naszych choinek wyruszyły do odbiorców hurtowych, telefon nie milknie, a najśmieszniej jest, kiedy zapóźnieni łowcy okazji próbują się targować, sądząc że może przed samymi świętami okazyjnie zbiją cenę. Niestety - za każdym razem muszę ich rozczarowywać - w zasadzie zakończyliśmy już sprzedaż drzewek przeznaczonych dla dużego hurtu. W sprzedaży pozostaje tylko tradycyjnie pula drzewek zostawionych dla lokalnych odbiorców.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NA NASZEJ PLANTACJI 

05 SIERPNIA 2013  

Dobiegł końca tegoroczny program ochrony drzewek przed chorobami i szkodnikami. Miesiąc sierpień ogłaszamy miesiącem otwartych drzwi na plantacji - zapraszamy do odwiedzin w celu zapoznania się ze sposobem uprawy, dostępnym asortymentem i znakowania drzewek wybranych do wycinki .

AKTUALNE ZDJĘCIA Z PLANTACJI

ochoinki_pl_02m.jpg (36945 bytes)


PRZYGOTOWUJEMY NASZE DRZEWKA DO SPRZEDAŻY W SEZONIE 2013

15 CZERWCA 2013  

Zakończyliśmy drugie w tym roku, wiosenne formowanie drzewek. Aktualnie klasyfikujemy i wyznaczamy świerki do sprzedaży.  


WIEŚCI OD NASZYCH KLIENTÓW

SMS

24 GRUDNIA 2012

Choinek zabrakło już w piatek! Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!

Jarek z Olsztyna

E-MAIL

28 LISTOPAD 2012

We have now received the trees, they are very good spruces! Many thanks.

Heather, London - Walton On Thames
 


KONIEC PRZEDŚWIĄTECZNEGO ZGIEŁKU NA PLANTACJI

20 GRUDNIA 2012  

Wtorek - dziś już tylko wydajemy ostatnie partie wcześniej zamówionych choinek.

ochoinki_pl_04m.jpg (24273 bytes)


RODZINNE WYBIERANIE DRZEWKA

13 GRUDNIA 2012  

Poniedziałek - 16 grudnia to ostatni dzień w którym zapraszamy na rodzinne wybieranie drzewka - jeszcze tylko przez trzy dni możecie Państwo  zwiedzać naszą plantację i przy okazji osobiście wybrać drzewko świąteczne. Zapraszamy 

Wspaniała zabawa związana z wyborem drzewka połączona z grillem na trzaskającym mrozem świeżym powietrzu!


ZIMA ZAWITAŁA NA DŁUŻEJ 

06 GRUDNIA 2012  

Niesprzyjające warunki nie przeszkadzają nam w wycince zamówionych wcześniej drzewek. Zbliżamy się niestety do wyczerpania kwoty drzewek przeznaczonych w tym roku do wycięcia - grudzień 2012 - zdjęcia

ochoinki_pl_11m.jpg (28055 bytes)


OD DZIŚ URUCHAMIAMY SPRZEDAŻ DETALICZNĄ I MAŁY HURT!

03 GRUDNIA 2012  

Spełniając Państwa oczekiwania uruchamiamy sprzedaż detaliczną na plantacji. Można nas odwiedzać i połączyć zakup choinki ze zwiedzeniem plantacji i grilowaniem. Ta forma popularyzacji naszego gospodarstwa będzie funkcjonowała do dnia 16 grudnia 2011r.  Strona zamówienia detalicznego .


PIERWSZY GRUDNIOWY ŚNIEG - ZDJĘCIA 

01 GRUDNIA 2012  

Podobno pierwszy śnieg nie leży długo - na to liczymy, bo do sprzedania mamy jeszcze sporo pięknych drzewek, dziś obsypanych białym puchem.

ochoinki_pl_07_m.jpg (32184 bytes)


PIERWSZE TRANSPORTY NASZYCH CHOINEK WYRUSZAJĄ DO KLIENTÓW 

28 LISTOPADA 2012  

Choinki wycinamy, pakujemy w siatkę polietylenową, zwozimy na plac magazynowy
i tu ładujemy na transport zamówiony przez naszych klientów. Pierwszy transport dotarł już do Anglii (Londyn), kolejne są właśnie ładowane i odprawiane. Posiadamy jeszcze, w sprzedaży na ten rok, kilkaset drzewek w rozmiarze od 100-150 do doniczkowania oraz 150-200 cm do wycięcia.

ochoinki_pl_03m.jpg (24286 bytes)


ROZPOCZYNAMY WYCINKĘ DRZEWEK DLA ODBIORCÓW ZAGRANICZNYCH 

24 LISTOPADA 2012  

Rozpoczynamy wycinkę drzewek dla hurtowych odbiorców zagranicznych! Istnieje jeszcze możliwość zakupu drzewek z dostawą do 100 km (pojemność transportu 150 szt). Koszt transportu to 2,50 zł za 1km w obie strony.  

ochoinki_pl_01m.jpg (46607 bytes)


ZASŁYSZANE NA PLANTACJI !

01 GRUDNIA 2011  

Klient który zdecydował się na próbę dokupić u nas kilkadziesiąt choinek do tych które kupił gdzieś wcześniej, przez telefon do swojej żony w Anglii, dokąd zabierał choinki:

- Kochanie,  obejrzałem tutejsze choinki i widzę, że te kupione wcześniej możemy spokojnie przeznaczyć na gałązki...


..Plantacja choinek w Rezerwacie Bobra - ochoinki.pl

 
nasz adres:

"Rezerwat Bobra"

Chomino nr 63

72-405 Świerzno

e-mail: sprzedaz@ochoinki.pl

kontakt na Facebook:

https://www.facebook.com/ochoinki/


Wyświetl większą mapę
 

Plantacja świerka - Rezerwat Bobra - hurtowa sprzedaż choinek - drzewek świątecznych!

Plantacja świerka - Rezerwat Bobra - hurtowa sprzedaż choinek - drzewek świątecznych!

 

Ostatnia modyfikacja: 2011-11-21  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 2011